top
logo

Objednat zasílání novinek

Přihlášení
Aktuality
Rokycanský krpály 2022 jsou minulostí Tisk Email
Aktuality - Zprávy od patriotů
Středa, 27 Duben 2022 07:46

Letošní ročník Rokycanských krpálů se nesl ve znamení deště. Poprvé za celou historii závodu nám počasí opravdu nepřálo. Proto také na otázku: „Jaká byla trať?“ byla nejčastější odpověď závodníků:„MOKRÁ!“ Obdivujeme všechny, kteří se vydali na trať a zdárně dorazili do cíle. Musíme však také poděkovat všem pořadatelům, kteří po celou dobu závodu stáli na stanovištích v terénu a také odolávali zimě, větru a dešti. Výsledkovou listinu a fotogalerie najdete na webu krpaly.rokycanstipatrioti.cz, odkazy na další fotografie tam ještě budeme přidávat. Jako každoročně jsme z každého zaplaceného startovného odeslali část Emmičce Hájkové, sumu jsme doplnili o peníze na místě a zaokrouhlili. Za rok zase nashledanou! Nebo nashle někdy dříve na jiné naší akci.

sek-Emmicka-4000 m
 
DDM Rokycany - Cesta za pokladem Tisk Email
Aktuality - Pozvánky na akce
Čtvrtek, 31 Březen 2022 16:54

Moc rádi zveme naše příznivce na další velkopáteční Cestu za pokladem, kterou pořádá naše členka Maruška Moulisová v DDM Rokycany.

cesta za pokladem-m

 
PF 2022 Tisk Email
Aktuality - Zprávy od patriotů
Čtvrtek, 30 Prosinec 2021 19:27

Hodně úspěchů a pevné zdraví v novém roce 2022 vám všem přejí ROKYCANŠTÍ PATRIOTI.

PF-2022-Rokycansti-patrioti-RGB-m

Použitá fotografie zvítězila v kategorii Město fotosoutěže Rokycany, jak je neznáme pořádané Rokycanskými patrioty na jaře letošního roku. Autorkou snímku je paní Lucie Hodačová.

 
Koncert Varhany zpívají pro Ukrajinu Tisk Email
Aktuality - Pozvánky na akce
Úterý, 05 Duben 2022 11:27

Umělecký garant našich pravidelných varhanních koncertů pan Jan Esterle je jedním z účinkujících a spolupořadatelů benefičního varhanního koncertu Varhany zpívají pro Ukrajinu. Koncert se koná v katedrále sv. Bartoloměje v Plzni v pátek 8. dubna od 18 hodin. Velice rádi šíříme informaci o této akci a dovolujeme si citovat slova pana Esterleho:

„Milí přátelé

Asi všichni s rozechvěním sledujeme válku, jejímž terčem se stala Ukrajina. Obyvatelé této země potřebují a ještě dlouho budou potřebovat pomoc. Je dobře, že se v tomto směru rozběhla celá řada aktivit. Každý se snaží zapojit tak, jak může a umí. Rádi bychom se připojili k těm, kteří prostřednictvím hudby inspirují a posilují k pomoci. Proto jsme připravili na 8. 4. 2022 benefiční varhanní koncert. Uskuteční se od 18.00 v katedrále sv. Bartoloměje v Plzni. Budeme rádi, když se zúčastníte. Budeme vám také vděčni, když pomůžete šířit tuto pozvánku. Jsme si vědomi, že naše lidské možnosti změnit situaci jsou velmi omezené. Hudba umí přinášet zklidnění a usebrání, pomáhá nalézat zdroj pravého pokoje a naděje. Kéž je nám všem i v tomto smyslu koncert přínosem.

Upřímně vás jménem účinkujících zdravím!

Jan Esterle“

Varhany-pro-Ukrajinu-web-m

 
Rokycanský krpály 2022 Tisk Email
Aktuality - Pozvánky na akce
Neděle, 09 Leden 2022 14:36

Rokycansky-krpaly-2022-WEB-m

Spolek ROKYCANŠTÍ PATRIOTI a Vladislav Litera pořádají v neděli 24. dubna 2022 od 9.30 hodin již VI. ročník amatérského závodu horských kol ROKYCANSKÝ KRPÁLY 2022. Rokycanští patrioti jsou od letoška jediným oficiálním pořadatelem tohoto závodu kvůli ukončení činnosti ROKYBIKE Vladislava Litery.

Závod 54 km dlouhý XC/M se stoupáním téměř 1200 metrů je určen pro širokou veřejnost a zavede účastníky na všechny výrazné vrcholy v okolí Rokycan – Žďár, Hrádecký vrch, Kouklova hora, Konesův vrch, Kotel, Maršál a Čilina. Těšit se můžete na jízdu v krásné krajině (projedete dva přírodní parky, jednu přírodní rezervaci i část CHKO), náročné výjezdy, adrenalinové sjezdy, atraktivní lesní traily a pro zpestření nebude chybět nějaký ten kořen, kámen a voda.

Veškeré další důležité podrobnosti – propozice, program, odkaz na přihlášku (4Timing) a další – najdete na našem novém webu krpaly.rokycanstipatrioti.cz.

 
Benefiční varhanní koncert je zrušen Tisk Email
Aktuality - Pozvánky na akce
Úterý, 09 Listopad 2021 22:44

Z důvodu náhlého onemocnění uměleckého garanta jsme nuceni zítřejší benefiční varhanní koncert zrušit. Omlouváme se všem příznivcům a věříme, že se u tónů varhan opět setkáme někdy v budoucnu.

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 5 z 36

bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: multi-colour template shared hosting Valid XHTML and CSS.

© 2010–2017 ROKYCANŠTÍ PATRIOTI
Veškeré materiály zveřejněné na tomto webu podléhají autorskému zákonu. V případě jejich převzetí je nutno uvést zdroj Rokycanští patrioti.