top
logo

Objednat zasílání novinek

Přihlášení
Ohlédnutí za Benátskou nocí 2019 Tisk Email
Reportáže z našich akcí - 2019
Sobota, 31 Srpen 2019 12:04

DSC 9343 00385mDevátý ročník obnovené Benátské noci v Borku je už definitivně za námi. :) Od našeho kamaráda fotografa Martina Spala máme velké fotoalbum, plné krásných fotek, které svádí ke vzpomínání. Všechny snímky najdete zde. Když jsme poprvé pořádali Benátskou noc v roce 2011, ani jsme si nepomysleli, jak se tato obnovená tradice ujme a jak se bude každoročně opakovat a rozšiřovat. Byli jste skvělí, báječné publikum, úžasní účinkující, perfektní pomocníci spolupořadatelé.

Stejně jako v předchozích letech si velké poděkování zaslouží všichni, kteří se na pořádání letošního devátého ročníku Benátské noci větším či menším dílem podíleli. A kdo to byl, kdo to všechno spáchal? Samozřejmě první na ráně jsou členové Spolku Rokycanští patrioti. Tak tedy díky Tomášovi za nápad, inspiraci, šéforganizaci a dohled nad lavičkami, dřevem i dalším. Díky Jardovi za organizaci všeho kolem hudebních vystoupení - domluvu s kapelami a celkové plánování programu. Díky všem, kteří byli na stánku Patriotů s lampiony, pohledy a dalšími drobnostmi - Nadě, Jarmile, Hance, Vlaďce, Slavěně, Martině a také v neposlední řadě kamarádce Květě z Plzně, kterou už budeme konečně muset i s jejím Michalem jmenovat čestnými členy spolku. Pod vedením další Vlaďky a Martina, za pomoci malého Boříka se opět prodávaly špekáčky na oheň. Není možné zapomenout ani na Petra a Martinu s airbrush tetováním a cukrovou vatou. Děkujeme Jardovi a Láďovi za slavnostní nasvětlení splavu pod Boreckým rybníkem. O dopravu ohňostroje do palebného postavení a jeho odpálení se zasloužili Michal a Vašek. Díky i dalším - Láďovi, Mírovi, Romanovi, Bohumilovi, prostě všem, kteří přiložili ruku k dílu. Jestli jsem na někoho zapomněl, moc se mu omlouvám. Bylo vás moc, kdo pomáhali.

Musím ale přejít i k dalším. Velké díky patří všem vystupujícím. Starým známým hudebním skupinám 7’Znamení, ES Akord, Ahasver’s, vokální partě ztřeštěných středoškolaček Lamas, tanečnicím v rytmu salsy Dance Flow Ladies a samozřejmě také nováčkům na Benátské noci country skupině Pauza ze Strakonic. Mluveným slovem letos vše doplnila hned dvojice moderátorů - Kvido a Táňa, i jim díky moc. Všichni jste byli bezvadní a bavili publikum, jak jen mohli.

Na koho vzpomenout dál? Na všechny další... na pivovar U Stočesů i Retro Coffee zajišťující občerstvení, na další nováčky vinařství Vican, na Spitfire Pyro kteří jako každoročně dodali parádní ohňostroj, na fotografa Martina Spala, který zajistil parádní fotky. Letos nám navíc Plzenec.net zajistil wifi připojení. Díky i koňákům z Ranče Borovice, všem z Domu dětí a mládeže v Rokycanech pod vedením Karla Vodičky i s jejich vyšňořenými rafty a v neposlední řadě HZS Rokycany.

Ještě jednou díky všem a za rok na shledanou na jubilejním desátém ročníku Benátské noci v Borku!

 

bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: multi-colour template shared hosting Valid XHTML and CSS.

© 2010–2017 ROKYCANŠTÍ PATRIOTI
Veškeré materiály zveřejněné na tomto webu podléhají autorskému zákonu. V případě jejich převzetí je nutno uvést zdroj Rokycanští patrioti.